tophotmovie

Homogenizatory

Firma Urlińśki od lat produkuje nowoczesne, wysokowydajne homogenizatory mające szerokie zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym, będąc jednym z wiodących producentów maszyn i urządzeń dla przemysłu chemicznego w europie.

Nasze maszyny spełniają wysokie standardy farmaceutyczne według wymogów FDA i są dostarczane wraz z dokumentacją walidacyjną IQ/OQ.

Mieszalniki Homogenizujące (homogenizatory) typ MZUTL

Typoszereg mieszalników homogenizujących MZUTL jest połączeniem wysokowydajnych homogenizatorów firmy URLIŃSKI z mieszalnikami wyposażonymi w oprzyrządowanie podnoszenia pokrywy. Typoszereg ten przeznaczony jest szczególnie do produkcji: maści, kremów, past, zawiesin, żeli, maskary itp. produktów.

Oferujemy Homogenizatory standardowo pojemności robocze serii MZUTL:
30, 50, 100, 150, 200, 300, 450, 600, 1000 litrów.

Labolatoryjny Mieszalnik Homogenizujący (homogenizator) MZUTL 30

Mieszalniki homogenizujące MZUTL 30  przeznaczone są szczególnie dla przygotowywania i wdrażania nowych receptur procesowych w przemyśle farmaceutycznym, jak również kosmetycznym.

Mieszalnik Homogenizujący (Homogenizator) MZUTL 50K

Mieszalnik typu MZUTL 50 K dedykowany jest producentom w przemyśle kosmetycznym produkującym krótkie serie preparatów. Zakres roboczy urządzenia to 20-50 litrów, co jest bardzo istotne przy produkcji preparatów z drogich surowców jak również przy częstych zmianach asortymentu produktu ( niskie straty poprodukcyjne i krótki czas przygotowania urządzenia do zmiany produktu). Mieszalnik ten znajduje zastosowanie szczególnie przy wytwarzaniu produktów zaliczanych do kosmetyki kolorowej.

Labolatoryjny Mieszalnik Homogenizujący (Homogenizator) MZUTL 5

Jako jedni z pierwszych producentów urządzeń procesowych w Europie przedstawiamy laboratoryjny mieszalnik homogenizujący o pojemności roboczej 5 litrów, którego konstrukcja i zasada pracy są identyczne jak w całym typoszeregu naszych mieszalników homogenizujących, a tym samym umożliwia przeniesienia zgodnie z zasadami scaling-up opracowanej receptury z laboratorium na skalę produkcyjną. Mała wielkość wsadu zmniejsza koszty opracowania i przygotowania nowych receptur, a możliwość wyposażenia w opcje oprzyrządowania pomocniczego daje technologom łatwą drogę do prostego wdrażania nowych produktów.

Firma URLIŃSKI zaprojektowała i wdrożyła do produkcji homogenizatory w 6 wielkościach, co umożliwiło budowę całego typoszeregu mieszalników homogenizujących od 5 do 3000 litrów- spełniających wytyczne scaling-up wg. FDA.

Mieszalniki Homogenizujące (homogenizatory) typu MZUTS

Mieszalniki z homogenizatorami firmy URLIŃSKI typoszeregu MZUTS z pokrywą skręconą ze zbiornikiem przeznaczone są do produkcji wyrobów farmaceutycznych i kosmetycznych wymagających intensywnego procesu mieszania oraz wysokowydajnej homogenizacji mas płynnych, aż do pastowatych o wysokiej lepkości, szczególnie: maści, kremów, past, zawiesin, żeli itp.
Sandy was not a good student but after discovering http://pro-essay-writer.com everything changed for her.
Everyone is simply crazy about this brand new http://writemyessay4me.org writing portal.

Nasi klienci