Kosmetyka dekoracyjna

Kosmetyka dekoracyjna

Zastosowanie:

R

podkłady

R

maskary

R

szminki

R

kredki do oczu

R

pudry

Kosmetyki do pielęgnacji skóry, a także dekoracyjne wyroby kosmetyczne muszą spełniać wysokie standardy jakości. Aby to osiągnąć, niezbędna jest odpowiednio dobrana technologia i najwyższej jakości urządzenia. Firma URLIŃSKI oferuje kompleksowe rozwiązania do produkcji kosmetyków dekoracyjnych zgodne z wytycznymi GMP.

Nasze urządzenia mogą posłużyć m.in. do produkcji szminek, podkładów, maskary, tuszu do rzęs, pudrów i wielu innych kosmetyków. Zapewniamy niezawodny proces homogenizacji składników, który pozwala osiągać wyjątkowe rezultaty, a co za tym idzie ­– produkować innowacyjne i nowoczesne kosmetyki o najwyższej jakości.

Nowoczesny design i niezawodna technologia

W naszej ofercie można znaleźć niezbędne do procesu wytwórczego mieszalniki homogenizujące, mieszalniki zadaniowe oraz zbiornik magazynowe a także miksery do proszku.

Nasze urządzenia laboratoryjne to profesjonalne i kompaktowe maszyny o ogromnym potencjale technologicznym i dużych możliwościach. Mała wielkość wsadu w tego typu urządzeniu zmniejsza koszty opracowania, a także prawidłowego sporządzenia nowej receptury kosmetycznej. Istnieje również możliwość wyposażenia maszyny w dodatkowe opcje oprzyrządowania pomocniczego. Oferowane przez nas homogenizatory dostępne są w sześciu wielkościach w zależności od zaplanowanej wydajności z zachowaniem zasad scale-up. Zarządzanie nimi ułatwiają wygodne i intuicyjne moduły sterujące.

Cechuje nas elastyczne podejście do potrzeb naszych Klientów. Pomagamy w podjęciu decyzji na wszystkich etapach projektowania, zarówno w sferze wyboru dodatkowego osprzętu i systemu sterowania, jak i pełnej archiwizacji wszystkich parametrów procesu technologicznego zgodnie z GAMP 5 Annex 11 oraz regulacjami CFR 21 part 11 by zapewnić całkowitą powtarzalność formuły.