Testy

Testy

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na organizowaną po raz kolejny przez nasz dział badań i rozwoju akcję „Przetestuj zanim kupisz”, podczas której będziecie mogli Państwo wykonać bezpłatne testy technologiczne na urządzeniach procesowych firmy Urliński. Jako jedyni w Polsce, przygotowaliśmy do tego celu specjalne pomieszczenie laboratoryjne, wyposażone nie tylko w mieszalniki, ale i cały osprzęt konieczny przy tego typu próbach. Jednocześnie oferujemy wsparcie naszych technologów z bardzo bogatym doświadczeniem zawodowym.
Będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z innowacyjnymi rozwiązaniami, zastosowanymi w produkowanych przez naszą firmę mieszalnikach homogenizujących, opartymi na ponad 30 letnim doświadczeniu w tej branży.

Produkowane przez nas urządzenia procesowe to najwyższej klasy mieszalniki nowej generacji, w których zastosowano rozwiązania konstrukcyjne zgodne z obowiązującymi obecnie trendami w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym. Każdy taki mieszalnik spełnia rygorystyczne wymogi GMP oraz wytyczne GAMP, a zgodność z zasadami „scale-up” odpowiada normom FDA. Jednocześnie, oferując wysoką jakość na poziomie porównywalnym jedynie z liderami światowymi, ceny naszych urządzeń pozostają konkurencyjne.

Prezentujemy nasz najnowszy laboratoryjny mieszalnik homogenizujący MZUTL 2 o zakresie pojemności roboczej od 0,5 do 2 litrów, zaprojektowany i stworzony z myślą o technologach.

Wprowadzanie nowych formulacji jeszcze nigdy nie było tak proste i tanie. Wszystkie parametry urządzenia zostały dobrane zgodnie z zasadami „scale-up”.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zachęcamy do kontaktu z naszym działem rozwoju w celu umówienia dogodnego terminu Waszego przyjazdu jak również wyboru urządzenia na jakim chcielibyście Państwo przeprowadzić próby technologiczne. Mamy do dyspozycji mieszalniki o poj. roboczej 2, 15 oraz 50 litrów.

WIELU NAM ZAUFAŁO, CZAS NA WAS

Testowe mieszalniki homogenizujące są bardzo bogato wyposażone w oprzyrządowanie opcjonalne umożliwiające przeprowadzenie procesów technologicznych w szerokim zakresie:

 • płynna regulacja obrotów mieszadła kotwicowego do 2,5 m/s z blachami kierunkowymi i dwu kierunkowymi zgarniaczami produktu
 • płynna regulacja obrotów homogenizatora w zakresie do 30m/s
 • oprzyrządowanie podnoszenia pokrywy wraz z mieszadłem
 • płynna regulacja temperatury produktu do +100 stopni C , płaszcz +120 stopni C
  – funkcja nastawy max./min. temperatury produktu i płaszcza
  – funkcja nastawy delta temperatury produktu-płaszcz
  – regulacja tempa grzania/chłodzenia
  – histereza temperatury produkt/płaszcz
 • sterowanie wartością podciśnienia w zbiorniku z autonomiczną pompą próżniową z funkcja histerezy
 • opcjonalne drogi zaworowe wprowadzania komponentów procesowych
  – zasysanie bezpośrednio w uzębienie homogenizatora
  – zasysanie nad homogenizator do wnętrza zbiornika
  – zasysanie w dolny by-pass pod lustro produktu
  – zasysanie w obieg cyrkulacji by-pass
  – zasysanie pod lustro produktu przez pokrywę
  – dozowanie małych ilości komponentów płynnych przez króciec w pokrywie
 • logowanie / dostęp do sterowania i zarządzania, kalibracja parametrów systemowych wraz z archiwizacją parametrów pracy z przebiegu procesu zgodnie z wytycznymi GMP GAMP Annex 11
 • podgląd parametrów pracy i diagnoza systemu on-line poprzez sieć ethernet
 • podgrzewany by-pass umożliwiający pracę z produktami woskowymi
 • zawór odcinający homogenizator, umożliwiający przeprowadzenie procesu mieszania wewnątrz zbiornika bez udziału homogenizatora