O nas

O nas

Firma od ponad trzydziestu lat konstruuje i wytwarza urządzenia do produkcji wyrobów kosmetycznych i farmaceutycznych.
Znajomość branży oraz doświadczenie zdobyte w trakcie licznych realizacji linii technologicznych przyczyniły się do osiągnięcia w Europie znaczącej pozycji – producenta urządzeń dla przemysłu kosmetycznego.
Obecnie eksport stanowi połowę naszej produkcji. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kompletne rozwiązania dla produkcji wyrobów kosmetyki pielęgnacyjnej i dekoracyjnej zgodnie z wytycznymi FDA wg Norm GMP.

Historia firmy

Wszystko zaczęło się w latach 80-tych ubiegłego wieku, kiedy nazwisko Urliński było znane jedynie nielicznym przedstawicielom branży kosmetycznej. W roku 1984, Andrzej Urliński – właściciel firmy – rozpoczął działalność związaną z produkcją urządzeń procesowych, zdobywając jednocześnie doświadczenie dzięki współpracy z największą w tamtym czasie firmą kosmetyczną w Polsce. Dokładne przyjrzenie się problemom technologicznym podczas produkcji kosmetyków, pomogło mu znaleźć najlepsze rozwiązania. Dzięki innowacyjnym pomysłom oraz zaangażowaniu w udoskonalanie technik mieszania i homogenizacji, firma Urliński szybko stała się rozpoznawaną marką na rynku Polskim oraz w Europie, co w latach 80tych było bardzo utrudnione ze względu na całkowity brak wsparcia ze strony władz, a niejednokrotnie także uniemożliwianie przedsiębiorcom prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Te czasy na szczęście minęły i obecnie firma Urliński jest jednym z liderów światowych w branży urządzeń procesowych dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Standardy

Nasze maszyny spełniają wysokie standardy farmaceutyczne według wymogów FDA i są dostarczane wraz z dokumentacją walidacyjną IQ/OQ. Specjalizujemy się w produkcji mieszalników homogenizujących najwyższej jakości w oparciu o nowoczesne rozwiązania i zaawansowaną technologie. Nasi wykwalifikowani konstruktorzy dbają o każdy szczegół projektu, a dzięki certyfikowanym pracownikom hali produkcyjnej, nasze urządzenia uzyskują wysoką trwałość, a precyzja wykonania przekłada się na doskonałą powtarzalność procesu, co ma szczególne znaczenie przy wytwarzaniu różnych wyrobów farmaceutycznych oraz kosmetycznych.

Oferta

  • wszystkie mieszalniki są projektowane i wytwarzane według zasad scale-up, co umożliwia technologom przeniesienie receptury z laboratorium na skalę przemysłową
  • proponujemy klientom indywidualne podejście do projektu, przy którym zamawiający podejmuje decyzje dotyczące osprzętu technologicznego oraz systemu sterowania – od ręcznego do kontrolowanej przez komputer automatyki z recepturowaniem i archiwizacją wszystkich parametrów procesu zgodnie z wytycznymi GAMP 5 Annex 11 i regulacjami CFR 21 part 11
  • na życzenie klienta przeprowadzamy kwalifikację DQ ,IQ i OQ w celu walidacji procesu technologicznego
  • proponujemy kompleksowe rozwiązania – pełne linie produkcyjne, zgodne z wytycznymi GMP oraz wsparcie technologiczne i szkolenie pracowników

Klienci:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ABY POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY!
+48 22 514 05 00


    Partnerzy:

    rockwell

    Galeria