Kosmetyka

Kosmetyka

Zastosowanie:

R

emulsje

R

pasty do zębów

R

kremy

R

podkłady

R

mleczka

R

maskary

R

żele

R

szminki

R

szampony

R

kredki do oczu

ABY POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY!
+48 22 514 05 00


  Od wielu lat naszymi klientami są producenci kosmetyków oraz laboratoria związane z branżą kosmetyczną. W ofercie posiadamy wysokiej klasy urządzenia kosmetyczne oraz sprzęt przeznaczony do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych i dekoracyjnych.

  Urządzenia kosmetyczne

  Oferujemy m.in. laboratoryjne i przemysłowe mieszalniki homogenizujące, mieszalniki do wylewania na gorąco, mieszalniki z podnoszoną pokrywą, homogenizatory przepływowe, miksery do proszków, kompletne linie przemysłowe do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych oraz dekoracyjnych, a także zbiorniki magazynowe. Nasze technologie pozwalają na płynne regulowane obrotów mieszadeł i homogenizatorów, a także sterowanie systemem grzania i chłodzenia, ponadto sterowanie próżnią oraz odczyt i nastawę parametrów pracy na dotykowym panelu. Dbając o wygodę dla naszych klientów, niektóre urządzenia mogą zostać umieszczone na kompaktowej i przejezdnej konstrukcji ze stali kwasoodpornej, co pozwala na ich swobodne przemieszczanie.

  Jakość i innowacyjność

  Od wielu lat specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji mieszalników homogenizujących. Nasze rozwiązania działają w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologię, pozwalająca maksymalnie skrócić czas produkcji przy zachowaniu wysokiej jakości końcowego produktu. Dbamy o każdy szczegół projektu, dzięki czemu nasze maszyny kosmetyczne charakteryzują się wysoką trwałością i niezawodnością. Mieszalniki projektujemy i wytwarzamy zgodnie z zasadą scale-up. Przyspiesza to w znaczny sposób przeniesienie prac nad opracowaniem receptury kosmetyku na etap produkcji przemysłowej.

  W każdej chwili zapewniamy szybkie i fachowe doradztwo, wysokiej jakości urządzenia dla przemysłu kosmetycznego powstające zgodnie z wytycznymi GMP, a także indywidualne podejście do Państwa potrzeb.