Farmacja

Farmacja

Zastosowanie:

R

maści

R

płyny infuzyjne

R

emulsje

R

zawiesiny

R

żele

R

krople do nosa

R

kremy

R

krople do oczu

R

czopki

ABY POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZADZWOŃ LUB WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY!
+48 22 514 05 00


  Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

  Firma URLIŃSKI produkuje najwyższej jakości urządzenia farmaceutyczne zgodne z wytycznymi GMP. Nasza oferta obejmuje wszystko, co niezbędne do produkcji maści, emulsji, kremów, żeli, czopków, płynów infuzyjnych oraz innych płynnych i pół-stałych produktów.

  Mieszalniki homogenizujące

  Proponujemy mieszalniki homogenizujące o różnych pojemnościach (od 2 do 5000 litrów). Urządzenia wyposażone są w system płynnej regulacji obrotów mieszadła kotwicowego i homogenizatora 4-ro grzebieniowego oraz dokładnej kontroli temperatury. Szereg opcji dodatkowych pozwala na znaczne poszerzenie możliwości urządzenia. Sterowanie w trybie automatycznym w oparciu o nowoczesny program do tworzenia receptur umożliwia  powtarzalność procesu z zachowaniem proporcji mieszanych substancji. Mieszalniki posiadają pełną dokumentację walidacyjna i kwalifikacyjną IQ/OQ przygotowana zgodnie z wytycznymi FDA.

  Oferujemy również mieszalniki fazy tłuszczowej z nowoczesnym emulsyfikatorem, który wstępnie uśrednia produkt i znacznie skraca czas całego procesu. Chcemy, by produkowane przez nas urządzenia dla farmacji spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego dbamy zarówno o automatyzację procesu wytwórczego dzięki stosowanym rozwiązaniom technologicznym, jak i o wygodę użytkowania maszyn – mogą być one mobilne, a ich obsługę dodatkowo ułatwiają intuicyjne moduły.

  Linie procesowe

  W naszej ofercie znajdują się linie procesowe złożone ze specjalistycznych urządzeń dla przemysłu farmaceutycznego, zarówno do produkcji płynów infuzyjnych czy kropli do nosa jak i emulsji oraz maści o bardzo wysokich lepkościach. Dostarczane przez nas linie do produkcji farmaceutyków wyposażone są odpowiednio zaprojektowane i dostosowane do technologii klienta mieszalniki, perfekcyjnie wywiązujące się z zadania wydajnego i skutecznego uśrednienia masy.

  Naszym celem jest dostarczanie najlepszych maszyn dla farmacji i zapewnienie całkowitej satysfakcji, a także bezpieczeństwa kupującego.