Kosmetyka pielęgnacyjna

Kosmetyka pielęgnacyjna

Zastosowanie:

R

emulsje

R

pasty do zębów

R

kremy

R

mleczka

R

żele

R

szampony

Wyświetlanie 13–15 z 15 wyników

Oferujemy nowoczesne urządzenia do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych. To m.in. najwyższej jakości profesjonalne mieszalniki homogenizujące oraz kompletne linie procesowe znacznie ułatwiające proces wytwórczy. Wybór należy uzależnić od rodzaju wytwarzanych kosmetyków, skali produkcji oraz potrzeb w zakresie automatyzacji procesu.

Mieszalniki 

Posiadamy zarówno małe, lecz wysoce wydajne laboratoryjne mieszalniki homogenizujące (w których minimalna wielkość wsadu to zaledwie 0,6 litra), jak i wielkogabarytowe, których pojemność sięga nawet 5000 litrów. Wszystkie urządzenia wykonane są z trwałych materiałów najwyższej jakości oraz wyposażone w elementy najlepszych producentów. Sterowanie jest realizowane za pomocą dotykowych paneli operacyjnych opartych na najnowszych rozwiązaniach informatycznych i zoptymalizowanych algorytmach. Mieszanie i homogenizacja odbywa się w sposób kontrolowany dzięki płynnej i precyzyjnej regulacji prędkości obrotowej, a zastosowanie innowacyjnych technologii pozwala na uzyskanie stabilnego produktu wysokiej jakości. Posiadamy również mobilne homogenizatory przepływowe do produkcji kosmetyków o konsystencji płynnej i półstałej.

Linie procesowe  

Nasze urządzenia do produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych to również nowoczesne, kompletne linie procesowe. Wyposażone są one w co najmniej jeden mieszalnik homogenizujący oraz jeden mieszalnik fazy tłuszczowej bądź wodnej, w celu zwiększenia wydajności procesu. Układ mieszalników zależy od wymogów technologicznych klienta i może być dowolnie skonfigurowany.

Zbiorniki magazynowe

Nasza oferta obejmuje wiele typów zbiorników magazynowych o różnorodnej objętości. Są one wykonane z najwyższej jakości stali kwasoodpornej. Ich mobilność znacznie ułatwia pracę przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych.